GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

www.gbtcruise.com web sitemizi ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sizlere sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız esnasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlarda uygulanacaktır. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle siz konusu "Gizlilik Politikasında belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Sitemizin ziyaretçisi, sayfaların kim olduğunuzu söylemeksizin veya herhangi bir kişisel bilgi vermeksizin ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizin tümünden yararlanabilir. Bilgisayar-donanım ve bağlantı bilgileri, sayfa görüntüleme analytcs leri, sayfaya gelen ve gidilen trafik bilgileri, data/reklam yayınları ile ilgili veriler, IP adresleri ve standart web log bilgisi, standart web günlüğü bilgileri dahil, sitemizi ziyaret etmenizden, ve sitemizdeki hizmetleri kullanmanızdan, içerik ve reklamlarımız ile etkileşiminizden doğan diğer bilgileri ileriye dönük kullanabiliriz.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda muhafaza edilmektedir. Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz ve güncelleyebilmeniz mümkündür. Şifrenizi veya kişisel bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmanız halinde, hesabınız adına yapılan tüm eylemlerden sizin sorumlu olacağınızı unutmayın. Bu nedenle şifrenizin güvenliğinin herhangi bir nedenle tehlikeye girmesi halinde, derhal bildirimde bulunmalı ve şifrenizi daha güvenli yeni bir şifre ile değiştirmelisiniz. Kullanacağınız şifrelerin karışık ve kişilik bilgileriniz ile ilişkili olmamasına dikkat ediniz.

Sitemizde e-posta, online canlı destek, iletişim formları ve tüm kanallardan yapacağınız yazışmalar kayıt altına alınmaktadır. Kişisel bilgileriniz de IP adresiniz kayıt altında tutulmaktadır.

Veri Saklama ve kayıt tutulma süresi ;
6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca; onayın geri alındığına dair kayıtlar bu tarihten itibaren 1 yıl, ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye dair diğer her türlü kayıt ise gerekli görülen durumlarda Bakanlığa sunulmak üzere 3 yıl saklanacaktır. Süre geçtikten sonra kişisel verileriniz tarafımızca veya talebiniz üzerine silinir, yok edilir veya anonim hale getirilir. Ayrıca 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun uyarınca işlediğimiz trafik verileri 2 yıl saklanır ve süre bittikten sonra anonim hale getirilir.

Kullanıcı kredi Kartı bilgilerinin korunması ;
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini olabilecek en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile temin edilmektedir. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin sitemiz ve banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

Bu siteyi kullanarak burada açıklanan Gizlilik Politikası maddelerini kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Şirket yönetsel kararlarına bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.